Ko-ken 15310M-14 5/8 Sq. Dr. Socket 14mm Surface Length 90mm
Availability: 6 In stock
Product type: Impact Sockets
Product Specifications
  • Drive Shape: Square
  • Input Drive Size: 5/8"
  • Length: 90mm
  • Output Size: 14mm
  • Type: Surface Drive Impact Socket
  • Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
  • D1 Size: 24mm
  • D2 Size: 35mm
  • H1 Size: 14mm
  • H2 Size: 71mm
  • L Size: 90mm