Ko-ken 3010M.38-8 3/8 Sq. Dr. Bit Socket 8mm Hex Length 38mm
Availability: 7 In stock
Product type: Hand Sockets
Product Specifications
  • Drive Shape: Square
  • Input Drive Size: 3/8"
  • Length: 38mm
  • Opening: Hexagon
  • Output Size: 8mm
  • Type: Inhex Bit Socket
  • Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
  • D Size: 18mm
  • H Size: 11.5mm
  • L Size: 38mm