Ko-ken 3025.50-40IP 3/8 Sq. Dr. TORXplus® 40IP Bit Socket - Length 50mm
Availability: 21 In stock
Product type: Hand Sockets
Product Specifications
  • Drive Shape: Square
  • Input Drive Size: 3/8"
  • Length: 50mm
  • Output Size: 40IP
  • Type: TORX Plus Bit Socket
  • Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
  • D Size: 18mm
  • H Size: 23.5mm
  • L Size: 50mm